הכסף שלכם שווה יותר!

עצמאיים או שכירים שחוסכים מהמשכורת החודשית לפחות 2000₪ בממוצע, אבל לא יודעים לאן באמת הולך הכסף שלכם? מחפשים אפיק השקעה מניב שיאפשר לכם להנות בעתיד מתשואה יפה?

י.ס פיננסים יסייעו לכם למצוא את נתיב ההשקעה האטרקטיבי ביותר עבור הכסף שלכם!

מחפשים אפיקי השקעה רווחיים לכסף שלכם?

בעידן שבו לא מעט אנשים בוחרים את הכסף שלהם בחו"ל, מסלולי השקעה מחקה מדד s&p500 ובלק רוק מהווים אלטרנטיבה להשקעה רווחית גם בישראל.

מסלול השקעה מחקה מדד  s&p500 הוא מסלול חיסכון לטווח ארוך. מצליחים לחסוך כמה מאות שקלים בחודש ורוצים לדאוג לעתיד שלכם ושל הילדים שלכם ? זה המסלול הנכון עבורכם, דווקא עכשיו, מסלול חו"ל, בעל פוטנציאל רווחי משמעותי, ללא צורך להשקיע סכום ראשוני.

מסלול השקעה בלק רוק- מסלול ייחודי לאנשים שרוצים להשקיע בחו"ל באמצעות מתווך ישראלי. חברת הפניקס שחברה לחברה בניו יורק, מציעה אלטרנטיבת השקעה הכוללת פתיחת חיסכון חדש בהשקעה של 50 אלף ₪ והפקדה חודשית.

למה דווקא עכשיו?

אם גם אתכם מטריד העתיד הכלכלי שלכם, אם אתם מוצאים את עצמכם דואגים מדי לילה לגבי יוקר המחיה וכיצד תדאגו לילדים שלכם לעתיד טוב יותר, אם יש לכם כסף נזיל מדי חודש אך אתם לא עושים אתו כלום, חשוב שתדעו כי השקעה נכונה תסייע לכם לישון בשקט.

אל תיתנו לכסף שלכם להיעלם, בחרו באפיק ההשקעה הנכון עבורכם, דווקא עכשיו, במציאות שבה העתיד הכלכלי של כולנו לוט בערפל.

אתם יכולים לבחור בהשקעה בחיסכון סטנדרטי בבנק, אתם יכולים להמשיך ולחסוך בקופת הגמל או בקרנות הפנסיה שלכם, בלי לדעת אם אתם באמת מרוויחים מכך או כמה אתם מרוויחים מכך, או שאתם יכולים לבחור במסלולי השקעה אטרקטיביים, עם תשואה גבוהה ורווח בטוח, אתם יכולים לבחור להבין מה קורה עם הכסף שלכם ולראות אותו נצבר עבור העתיד שלכם.

אל תיתנו לאינפלציה לשלוט בכסף שלכם!

האינפלציה בישראל, מרימה את ראשה ללא הרף. בתקופה שבה האינפלציה מקשה על החיים של כולנו, זה הזמן שלכם לדאוג להשקעות נכונות שיעניקו לכם את שקט נפשי ויאפשרו לכם לדאוג לעתיד הכלכלי שלכם ושל המשפחה כולה.

הבחירה במסלולי השקעות אטרקטיביים שמבטיחים תשואה עתידית נאה, הם התשובה לאינפלציה המצויה במגמת עלייה. 

י.ס צמיחה פיננסית עובדת עם כל החברות המובילות ביותר בשוק ההשקעות ובהתאם לכך, נסייע לכם למצוא את ההשקעה המדויקת לכם!

אם גם אתם רוצים לראות את הכסף שלכם במגמת צמיחה, אם אתם רוצים להשקיע את הכסף שלכם נכון ולא לתת לו להעלם

אנו נוביל אתכם צעד אחר צעד, להשקעה נכונה, מתאימה ובטוחה.

**חשוב לדעת: ברגע שתרכשו את הפוליסה דרך הקשורים הללו אנו נהיה סוכני הביטוח שלך לכל דבר.