"החיים פותחים בפניך הזדמנויות, או שאתה לוקח אותן או שאתה נשאר לפחד לקחת אותן."

ג'ים קארי

נעים להכיר, Y.S צמיחה פיננסית.

הגעת בדיוק בזמן!

העולם הפיננסי מלא במושגים מקצועיים, סימני שאלה וצמתים אין סוף. להחלטות פיננסיות רבות יש השפעה רבה על שגרת החיים והעתיד. איך אפשר לדעת מהו הפתרון הכלכלי הנכון ביותר מבלי להסתכן?

חברת י.ס צמיחה פיננסית הוקמה במטרה להעניק ליווי מקצועי, מתוך היכרות מעמיקה עם כל לקוח במטרה לבנות מפה כלכלית ברורה ומדויקת בהתאם ליעדים, הרצונות והחלומות. עם ותק וניסיון של שנים, אהבה אדירה למקצוע וראיית הלקוח, ניצור פתרונות יצירתיים ואסטרטגיות פעולה אישיות כדי לכוון אותו אל המסלול הטוב והמתאים עבורו.

מעל לכל, החברה חרטה על דגלה את ערך האובייקטיביות, כך שבכל צעד לא יהיה לך ספק שאנשי המקצוע רואים אך ורק אותך ואת צרכייך הפיננסיים. תהליך הליווי מושתת על קשר אישי, צמוד ותומך המבוסס על אמון ושקיפות. הכל כדי ליצור עבורך עתיד ודאי מבחינה פיננסית, סדר ומעל הכל – שקט נפשי וכלכלי.

נשמח לעמוד לשירותך ולעזור לך לבחור את הנתיב הפיננסי הנכון עבורך,
עם יעדים נקודתיים ומדויקים, התחשבות במצב הקיים וניתוח אפשרויות עתידיות
כדי להבטיח את עתידך ולהגן על ההווה שלך.

נשמח לעמוד לשירותך ולעזור לך לבחור את הנתיב הפיננסי הנכון עבורך, עם יעדים נקודתיים ומדויקים, התחשבות במצב הקיים וניתוח אפשרויות עתידיות כדי להבטיח את עתידך ולהגן על ההווה שלך.

איך נוכל לעזור?

תכנון פנסיוני

יחד, נבין מהי התוכנית הפנסיונית המתאימה ביותר עבורך תוך התחשבות בגיל, סטטוס, הכנסות ויעדים פיננסיים.

הגדלת קצבאות פנסיה

בידינו מגוון פתרונות להגדלת קצבאות הפנסיה, תוך שימוש בכלים פיננסיים מתקדמים אשר ייבחרו כאמור, בהתאם למצבך האישי.

ביטוחים

מגוון רחב של ביטוחים בהתאמה אישית, ביניהם ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח מחלות קשות, נסיעות לחו"ל ועוד.

משכנתאות

משכנתא היא עסקה שתלווה אותך שנים רבות. המטרה שלנו היא לסייע לך לקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורך, תוך דגש על ריבית נמוכה ותנאי החזר נוחים.

איחוד הלוואות לכל מטרה

פתרונות איחוד הלוואות לכל מטרה, תוך צמצום ההחזר החודשי והריבית.

מיחזור הלוואות

מחזור הלוואות הוא אחד התהליכים המשתלמים ביותר, כאשר ניגשים אליהם נכון כמובן. אנו נסייע גם לך למחזר את ההלוואה בתנאים טובים יותר, לתקופות קצרות יותר תוך כדי התחשבות בצרכים החדשים והקטנת ההחזר החודשי.

הלוואות בערבות המדינה

ייעוץ, הכוונה וליווי לאורך כל התהליך: אנו נעזור לכם בתהליכי קבלת הלוואות בערבות המדינה בתנאים נוחים, לאורך כל התהליך. החל משלב הגשת הבקשה ועד לקבלת האישור הסופי על קבלת ההלוואה.

רוצים לקבל ייעוץ פיננסי אישי ומקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי: